top of page
Search

Perepildistamine Vääna-Jõesuus

Sellised taas-kohtumised on kõige vahvavad :) Leeloga oleme tuttavad juba ammu enne seda kui väike Saara sündis ja Leelo ongi mulle täitsa auväärse nimetuse pannud "ihufotograaf", mida ma väga hea meelega ka kannan :) Nagu ikka, on Eesti ilm ootamatu ja laupäeva hommikupoolik oli lihtsalt imeilus. Kuid peale lõunat hakkasid Põhja-Eestit kimbutama vihmasajud, müristas ja õhtuks näitas paduvihma. Meil siiski vedas :) Saime täpselt kahe vihmasaju vahele, nii et vaid mõned piisad jäid pildistamise lõppu seda toredat kohtumist ilmestama.

Leelo soov oli teha pilte võilillepõllul, kuid kuna just oli sadanud nii palju, otsustasime sel aastal väikese Saaraga mitte võilillepõllule minna, kuna muidu oleksime kõik läbimärjaks saanud. Vääna-Jõesuus metsa all aga oli mõnusalt kuiv. Kuid kuna mõte oli ikka ka lilledega pilti teha, siis see pildike sai tehtud vahetult enne pildistamise lõpetamist Vääna-Jõesuu poe juures oleva parkimisplatsi kõrval murul :D


Kui metsas oli mõnus soe ja tuulevaikne, siis rannas puhus tõeliselt suur tuul mere pealt ning pilvedki taamal ennustasid, et kohe varsti on oodata uut suuremat sadu.

Mustikametsas sai Saara tutvuda õitsevate mustikatega ja kinkis meile mitu-mitu imearmsat naeratust :)

Aitäh armsad Leelo, Antti ja Saara. Uute kohtumisteni ja ilusat kooskasvamist! <3

15 views0 comments

Comments


bottom of page