top of page
Search

Perepildistamine päikeseloojangul Vääna-Jõesuu rannas

Kristeliga kohtusin esmakordselt päris mitu aastat tagasi ühe teise tööprojektiga seoses. Kristel kutsus mind pildistama ja mõni aeg hiljem soovis ka perepilte oma hubases kodus teha. Juba esimesest kohtumisest oli meil sama vibe. Kristel on tõeliselt soe ja armas inimene ning kõik pildid ja sessioon kujunes täpselt sama soojaks ja armsaks.


Sel aastal kohtusime uuesti, otsisime kõigile sobivaid aegasid ja väljavalituks osutus kauni Kristeli enda sünnipäeva õhtu. Milline armas kingitus - aeg iseendaga, oma kõige kallimatega, oma perega. Õhtu oli juulikuule omaselt nii soe ja mõnus, et meie pildistamine oli tõeline kulgemine. Alates hetkest, mil üheksakesi nende hubasest kodust randa jalutasime kuni pildistamise lõpetamiseni. Ühised teemad, millest rääkisime, ühised väärtused ja elu ning selle imeilusa 2021 aasta suve nautimine tegid kogu pildistamise protsessi tõeliselt nauditavaks.


Selleks, et ka pere pisemad pildile jääks enne, kui pildistamine on ära väsitanud, seadsime kõik ritta juba kohe rannajoone alguses. Päike sel päeval oli nii mõnusalt kerge pilve all, mis on nii fotograafi kui kliendi jaoks puhas rõõm - fotograafil, sest ei ole väga tugevaid varje nägudel ja pildistataval, kuna ere päike ei pane silmi väga kissitama :) Karugi tundus end väga mõnusalt tundvat, et sai kuuma suvepäeva lõpetuseks merevette jahutama minna. Siin veel mitte, kuid küllap ta tunnetas juba, mis teda ees ootas :)


Pere vanim, Isabel, on peatselt Superstaari saates :) Ei jõua tema esinemist ära oodata, sest sellel neiul on küll kõik olemas, et superstaariks saada! No lihtsalt võrratult kaunis ja soe inimene!Ka pere teine tütar, Meibel, teab juba väga hästi kuidas poseerida ning kuulab juhendamist nii hästi, et fotograafi töö teeb kohe eriti lihtsaks.


Kaksikutel tundub, et on naturaalne anne olla lihtsalt ilusad ja armsad ilma suurema pingutuseta :)

Ja siin nad ongi koos, imearmsad 5 lapse lapsevanemad. Neid vaadates on armastust näha kaugele. Selline siiras ja imeline, tunne, mida on näha :)

Kaunis naispere..Aga kuna pere pisimad ei väsinud kohe üldse ära, siis saime ka veel hiljem merevees poolmärgadena pildistada :) Eelnevalt olime jooksnud ja hundirattaidki vees teinud, rääkimata üksteise veega pritsimisest :) Tuju oli kõigil suurepärane ja oligi üks harmooniline ja imeilus õhtu.
Peagi 14 saav Karu oli samuti pildistamise staariks, kuna aastaid turjal on juba palju, kuid kogu selle armastuse sees elamisega on neid veel loodetavasti mitu mitu veel ka ees.

Sellised soojad pildistamised on lihtsalt erakordsed, jäävad meelde oma ehedusega ja teevad hinge rõõmsaks. Aga nüüd on soojad suveilmad asendunud sügisega ning loodan südamest, et meid ootab imeilus soe ja kuldne sügis paljude toredate uute ja vanade kohtumistega veel :)

23 views0 comments

Comentarios


bottom of page