top of page
Search

Perepildistamine Andrese Talu Tallis kolme väikese lapsega

Iga fotograaf teab, et kolme väikese lapsega perepildistamiste järel on ikka selline tunne nagu oleks maratoniga just lõpetanud :D Seekord oli mul peale kahte tundi sama tunne, aga rahulolu kogu sessioonist oli ka lihtsalt i-m-e-l-i-n-e! :) Võin soojalt soovitada Andrese Talu Tallis pildistamist, sest sealsed omanikud, kes hobuse või poniga appi tegelema tulevad on lihtsalt võrratud. Aitavad kõiges, annavad soovitusi, kus varem on pildistatud, küsivad mis värvi rakmed panna ja annavad ca 10 värvi vahel valida :D No lihtsalt öeldes fotograafi paradiis :) Ja pildistamise kohti on ka nii palju, et alati on võimalik saada erinevad tulemused.

Gustav, kõige väiksem, on tõeline aktivist :) Kaks sekundit paigal ja siis on juba läinud :D Siin püüdis Grettel vennakest pildil hoida ja nagu näha, siis see paariks sekundiks õnnestuski :D Aga emotsioonid on lihtsalt nii ägedad :)

Kui hobused musi teevad, võib natuke kõhe hakata küll :DJa see poni on raudselt kõige fotogeenilisem poni, keda mina oma elus kohanud olen :) Parimad ilmed lihtsalt!
Ma ei tea miks, kuid minul selle pildiseeriaga tuli kõrvu luuletus "Meil aia äärne tänavas"...
Sel ajal kui perepilti püüdsime teha, läks Gustav hoopis maad harima :D

Hobustel oli igatahes väga huvitav :) Või äkki ootasid nad suhkrutükki :)?


Boss-preili Grettel näitas vennale Gregorile ette kuidas poseerima peaks sellise vintage traktori ees.

Aga tegelikult oli Gregoril hoopis oma visioon sellest, kuidas poseerima peaks :D

Kui kaks valget kohtuvad ja tutvust teevad... <3Kui laste ema pilti nägi, oli tema pildi kommentaar "Gustavi terrori all" :D Kõige väiksem, aga kõige tugevam :D Kamandab kõiki ja kõike :) Taaskord - sai üks vahva hetk tabatud :) Laste ema lemmikpilt ;)

Ilmselgelt läks Gustav taas omaette rändama :D


Harukordne hetk, kus õnnestus ka Gustav kaamerasse vaatama saada :)


Üks fotosessiooni mõtetest oli see, et vanemad tahtsid Grettelile kinkida õhtut poniga. Kirglik poni-fänn aga vist ei osanud sellist printsessilikku pildistamist ettegi kujutada. Õnneks olin ette valmistunud selleks, et Grettelile meeldib poseerimine, printsessid ja hobused (nagu ikka sellises vanuses väikestele tüdrukutele). Printsessikleit selga, hõbekingakesed jalga ja Grettel oli ekstaasis :)
Kui Grettelilt peale piltide saatmist küsisin, kas talle meeldisid oli väike neiu tohutult entusiastlik - "mulle väga, väga, väga, väga, VÄGA meeldisid". :) Nii väga, et keset koolipäeva oli vaja emale helistada, et ema pildi talle telefoni saadaks ja Facebooki profiilipildi ära muudaks :) See foto läheb satiinlõuendina 75x50cm suuruses printsessi tuppa seinale seda imeilusat õhtupoolikut meenutama :)
Õde oskab poseerida, kuid Gregorgi on suurepäraselt sõnakuulelik ja armas hing. Näitas ilusti ette, kuidas poisid poseerivad:)Jookse nüüd ja teeme võidu :)Aitäh, Tarmo, Kati, Grettel, Gregor ja Gustav selle ülitoreda õhtu eest! Tänud ka Andrese Talu Talli tüdrukutele, fotogeenilistele hobustele ja ponidele :) Uute kohtumisteni! :)

20 views0 comments

Comments


bottom of page