top of page

Kai Kuusik-Greenbaum

 FOTOGRAAF

Mälestused tuhmuvad - fotod jäävad

Tere! 

Mina olen Kai ja mul on ääretult hea meel, et oled jõudnud siia lehele. 

Olen fotograafiaga tegelenud alates aastast 2005, algselt põhitöö kõrvalt hobina, olles nüüdseks jõudnud selleni, et tegelengi vaid pildistamisega. 

Olen kahe imearmsa tütre ema ning armastan pildistada lapsi, peresid, portreesid ja meie elus toimuvaid tähtsamaid sündmusi. 

Naudin pildistamise protsessi ja kulgemist, omavahel teiega tuttavaks saamist ja ühiselt ilu loomist. Põhjamaa inimestena oleme mõnikord alguses pisut kinnisemad, kuid uskuge mind nagu ütleb vanasõna - alguses ei saa vedama, hiljem ei saa pidama! 

Iga inimene on kaunis ja minu ülesandeks on see ilu tuua pildile ja teile seda näidata! 

Olen väga seda meelt, et selleks, et mäletada meie kaunemaid hetki, on vaja neid jäädvustada. Mälestused hääbuvad ja muutuvad ajas tuhmimaks, kuid fotod jäävad alatiseks mäletama neid pisikesi varbakesi, esimese sünnipäeva naeratusi ja torti, seda  vahvat õhtupoolikut rannas päikeseloojangul pildistades, neid pisaraid, mis tol korral pildistades tulid, kuna õde ei olnud nõus kallistama või seda hetke, kui isale sõrm oli vaja ninna toppida. 

Asun Tallinnas, kuid pildistan üle Eesti. Olen portreesid ja pulmi pildistanud Rootsis, Kreekas, Mauritiusel, Lõuna-Koreas, Bulgaarias, Nigeerias ja Argentiinas. 

Võta ühendust: Kaigreenbaum@gmail.com 

bottom of page